James Turnbull LLB.

Chief Executive

James photoJames vystudoval práva a je zaregistrován jako advokát a právní zástupce u Vyššího soudu na Novém Zélandu.

Již mnoho let je činný v oblasti svěřenských fondů a realitního plánování, a kromě toho pracoval řadu let v soukromém bankovnictví jako investiční manager. James má praktické zkušenosti se svěřenskými fondy, to zahrnuje znalosti strategií, které řeší problémy klientů a veškeré právní problémy spojené se svěřenskými fondy i v jiných oblastech.

James žije 10 let v České republice. Je ženatý, má dvě děti a bydlí ve Slaném, nedaleko Prahy.

 

Ing. Martin Strnad

Trust Manager

Martin photoMartin jedná s našimi klienty a jejich právními zástupci a navrhuje jim nejvhodnější řešení jejich situace.

Má dlouholetou zkušenost s jednání s klienty a s obchodními projekty ve finančnictví. Baví ho komunikace s lidmi a nalézání řešení pro uspokojení klientských potřeb.

Volné chvíle tráví s rodinou – má tři děti – a při sportu nebo s knížkou.

 

Mgr. Eva Hrušková

Partner

Image of EvaEva je absolventkou právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Je odpovědná za řízení našich vztahů s klienty a za průběžnou správu svěřenských fondů.

Po dokončení studií Eva ve velké míře cestovala a pracovala napříč Spojenými státy a Kanadou. Od chvíle, kdy se připojila k našemu týmu, získala hluboké znalosti o svěřenských fondech, zejména o jejich technických a právních aspektech.

Pochází z Jablonce nad Nisou a ve volném čase se věnuje sportu a hraní na kytaru - vystudovala dva semestry na Ježkově konzervatoři v Praze.

 

 

 

 


Konzultanti:

Náš základní tým velmi úzce spolupracuje s nezávislými konzultanty:

 

JUDr. Barbora Bednaříková

Consultant

Barbora má doktorát z práv, a jako autorka Svěřenské fondy - Institut pro uchování a převody rodinného majetku je jednou z největších expertů v oblasti trustového práva, v českém i mezinárodním kontextu.

Barbora hodně cestovala a působila v právních kancelářích v USA a v České republice. Ráda fotografuje. 

 

Mgr. Barbora Šimarová

Legal Adviser

Image of BarboraPřed založením vlastní právní praxe strávila Barbora čtyři roky u společnosti Havel, Holásek & Partners a téměř tři roky u Norton Rose. Poskytuje komplexní rozsah právního servisu zaměřený na potřeby společností a podnikatelů.

Ve volném čase je nadšenou chovatelkou chrtů, a pokud nepracuje, najdete ji venku na procházce se svými psy.

 

 

?>