Naši specializaci sdílíme s odborníky, abychom mohli pro klienty společně najít nejlepší řešení

Jak Vám můžeme pomoci?

Spolupracujeme s odborníky; advokáty, daňovými poradci, finančními poradci a účetními.

Cílem těchto společných snah je využití znalostí a mnohaletých zkušeností k dosažení co nejlepšího možného výsledku pro Vaše klienty.

V průběhu celého procesu vždy respektujeme a zachováváme Váš vztah s klientem. Znamená to, že pracujeme s Vámi a přes Vás, nikdy Vás ‘neobcházíme’.

  • Pořádáme semináře k pochopení toho jak svěřenské fondy (potažmo trusty) fungují a jak lze s jejich pomocí řešit problémy Vašich klientů.
  • Potřebujete-li přístup k odborníkům v oblasti svěřenských fondů, můžeme Vám jej nabídnout. Jsme Vám blízko, stačí zavolat.
  • Pomáháme Vám při práci s Vašimi klienty, kteří mají zájem o plánování nástupnictví. Nabízíme poradenské služby – jak Vám, tak Vašim klientům
  • Poskytneme Vám přístup k odborně navrženým strukturám svěřenských fondů. Naše dokumenty jsou vzhledem k rozsáhlým mezinárodním zkušenostem robustní. Splňují nejen nezbytný soulad s českou právní úpravou, ale zároveň berou v úvahu a předvídají mnohé situace, které by jinak mohli být problematické.
  • Zajistíme články do Vašeho klientského newsletteru.
  • Můžeme s Vámi spolupracovat na organizaci a prezentaci seminářů na téma svěřenských fondů a plánování nástupnictví pro Vaše klienty.

Založíte-li pro svého klienta svěřenský fond, můžeme Vám pomoci při výběru našich zkušených partnerů, kteří Vám pomohou s administrací svěřenského fondu, účetnictvím a daňovým přiznáním.

V případě zájmu o více informací ohledně možné spolupráce nás prosím neváhejte kontaktovat.