Rádi se s Vámi podělíme o znalosti a zkušenosti, které jsme nashromáždili letitou praxí.

Seminář pro svěřenské správce a poradce pod záštitou APRSF.

Tento dvoudenní seminář pořádáme ve spolupráci se společnostmi Deloitte a J&T Family Office pod záštitou APRSF – Asociace pro podporu a rozvoj svěřenských fondů z.s., odborné organizace zabývající se institutem svěřenských fondů v České republice.

Po úspěšném absolvování kurzu porozumíte struktuře, historii a praktickému využití svěřenských fondů v České republice. Seminář Vás zároveň podrobně provede povinnostmi a závazky svěřenských správců.

Seminář je určen pro:

  • Každého, kdo uvažuje o přijetí funkce svěřenského správce anebo už roli svěřenského správce vykonává.
  • Právníky, finanční poradce, notáře a další, kteří mají zájem o základní znalost svěřenských fondů – vhodnou k poskytování poradenství klientům.
  • Kohokoli, kdo by si rád prohloubil znalosti a porozuměl svěřenským fondům v České republice

 

Pro většinu svěřenských správců (v závislosti na zakládací dokumentaci konkrétního svěřenského fondu), může být účastnický poplatek započítán jako legitimní náklad svěřenského fondu, který spravujete.

Pro více informací ohledně obsahu a možnostech registrace, prosím přejděte na podrobné informace k semináři. Seminář běžně probíhá v českém jazyce, avšak na vyžádání jej lze poskytnout též v angličtině. Termín nadcházejícího semináře je plánován na 13. – 14.6. 2022.

Úspěšným dokončením semináře včetně složení závěrečné zkoušky získáte certifikát o účasti a dokončení kurzu schválený APRSF.

„V minulosti jsem se již zúčastnil i jiných školení na téma svěřenských fondů a řadu svěřenských fondů jsme již pro naše klienty také založili. Vaše školení ale hodnotím jako jedno z nejlepších, a to hlavně pro jeho praktický přínos. Během dvou dní jsme měli možnost prodiskutovat pro nás aktuální a konkrétní otázky spojené se zakládáním a správou svěřenských fondů s konzultanty, daňovými poradci i bankéři a díky tomu proniknout hlouběji do celého tématu.“ (Mgr. Michal Míšek, interní právník, specialista na dědické plánování ze společnosti Cimpel&partners)

Semináře pro odborníky

Jedná se o kratší semináře – typicky okolo dvou hodin – které nabízíme advokátům, notářům, daňovým a finančním poradcům. Tyto semináře poskytují odborníkům podrobnější informace o svěřenských fondech v ČR. Zahrnují:

  • Klíčové momenty v historickém vývoji svěřenských fondů
  • Základní informace o svěřenských fondech a jejich pozici v českém právním prostředí
  • Přiblížení současné situace a stavu legislativy včetně daňových otázek při praktickém užívání svěřenských fondů
  • Ukázku konkrétních příkladů z praxe, jak svěřenské fondy pomáhají klientům v České republice a v dalších právních systémech.
  • Klíčové aspekty zakládací dokumentace a její přípravy

Tyto semináře poskytujeme na vyžádání, často pro skupiny (advokátní kanceláře, poradenské společnosti,..). Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na info@trusty.cz

Nejbližší seminář pro (nejen odbornou) veřejnost proběhne 2.2.2022 v on-line prostředí.

Semináře šité na míru

Rádi pro Vás nebo pro Vaši skupinu připravíme seminář šitý na míru dle Vašich požadavků. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@trusty.cz