Držte krok s posledními novinkami o svěřenských fondech. Čas od času publikujeme na této stránce důležité a zajímavé novinky.

2. vydání knihy: Svěřenské fondy – krok za krokem

Posted on: 13 Kvě

Úspěch naší knihy Svěřenské fondy – krok za krokem nás velmi potěšil. Publikace se vyprodala a v příštím týdnu na trh míří druhé aktualizované vydání.

Mnoho běžných lidí má již o svěřenských fondech určité povědomí a hledá další informace.

Zájem je nejen o to, dozvědět se, jak zachovat bohatství, ale také (a možná především) o to, jakým způsobem může svěřenský fond pomoci vlastní rodině.

Předtím, než jsme vydali naši první knihu, neexistoval na českém knižním trhu žádný podobný titul pro laiky – neprávníky. Následně jsme však zjistili, že ji jako velmi užitečnou shledali i samotní advokáti.

Naše kniha je zaměřena na běžného čtenáře a je napsána jazykem, kterému snadno porozumí. Autoři text píší svižnou a zábavnou formou, tak jak jen dané téma umožňuje. Spíše než teorií se zabývají praktickými otázkami.

Kniha nyní vychází v nakladatelství Grada již ve druhém aktualizovaném vydání.

Více informací o knize naleznete zde.

Pokud jste knihu ještě nečetli, nyní je ideální čas si ji objednat. V případě zájmu nás prosím kontaktujte emailem. Cena publikace je 379, – Kč plus poštovné.