Držte krok s posledními novinkami o svěřenských fondech. Čas od času publikujeme na této stránce důležité a zajímavé novinky.

Seminář pro svěřenské správce a poradce / Zbývají poslední dva měsíce k zápisu existujících svěřenských fondů

Posted on: 04 Kvě

APRSF seminář pro svěřenské správce a poradce – 5. – 6. června 2018

 

V pořadí již čtvrtý dvoudenní seminář, avšak pravděpodobně poslední v první polovině roku 2018.

Představí se zde přednášející ze společností Svěřenské fondy a trusty s.r.o., Deloitte a J&T Family office.

Jedná se o intenzivní kurz vhodný jak pro profesionály, kteří chtějí prohloubit své znalosti v oblasti svěřenských fondů, tak pro každého, kdo se ujal funkce svěřenského správce.

Náklady za účast svěřenských správců (v závislosti na znění zakládací dokumentace) mohou být hrazeny z prostředků svěřenského fondu.

V případě zájmu o seminář a / nebo v případě zájmu některého z Vašich klientů přejděte prosím na podrobné informace zde.

Přejete-li se na seminář registrovat, kontaktujte nás prosím na info@trusty.cz

Zbývají necelé dva měsíce k zápisu svěřenských fondů

Svěřenské fondy, které byly založeny do konce roku 2017 musí být registrovány v evidenci svěřenských fondů do dvou měsíců, jinak zaniknou.

Pokud jste se zápisem do evidence ještě nezačali, nyní nastal čas. V případě Vašeho zájmu Vám s celým procesem rádi pomůžeme a to za paušální poplatek 1.500,- Kč. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat na info@trusty.cz.

V případě, že se rozhodnete zaregistrovat svůj svěřenský fond sami, můžete tak učinit skrze následující odkaz: https://isesf.justice.cz/