Držte krok s posledními novinkami o svěřenských fondech. Čas od času publikujeme na této stránce důležité a zajímavé novinky.

Nová kancelář v Brně

Posted on: 08 Bře

Za dobu čtyřleté existence naší společnosti se jednou ze slabých stránek jevila naše fyzická nepřítomnost na Moravě. Pro většinu našich klientů je při zakládání svěřenského fondu nezbytné alespoň jedno osobní setkání a cesta z Brna do Prahy byla někdy příliš velkou překážkou. Většina našich stávajících klientů se proto rekrutuje z Čech.

Nyní můžeme s potěšením oznámit otevření nové kanceláře v Brně.

Naše přítomnost na Moravě bude fungovat prostřednictvím spolupráce s uznávanou brněnskou advokátní kanceláří Bulinský, Vávra & Partners, advokátní kancelář, s.r.o. Naši činnost v regionu bude reprezentovat Mgr. Monika Hofrichterová, která je zároveň senior advokátkou této brněnské advokátní kanceláře. Mgr. Hofrichterová je ohledně fungování svěřenských fondů velmi dobře informovaná a je též absolventkou Odborného semináře pro svěřenské správce a poradce, zaštítěného APRSF (Asociací pro podporu a rozvoj svěřenských fondů, z.s.)

Klienti z regionu tak nyní mohou nově založit svěřenský fond a využít profesionální poradenství v této oblasti, aniž by museli cestovat do Prahy. Brněnskou kancelář můžete využít již nyní a lze ji kontaktovat na adrese: brno@trusty.cz.

S mnoha dalšími advokátními kancelářemi na Moravě jsme navázali dobré pracovní vztahy, a proto chceme zdůraznit, že naše přítomnost v Brně je určena pouze pro přímé klienty tedy takové, kteří nás poptají přímo telefonicky nebo prostřednictvím internetu. V případech poptávek přes advokáty či jiné odborníky a poradce naprosto respektujeme Váš vztah s klientem, a proto bude taková spolupráce nadále probíhat z Prahy.